Yenilikler Yayın AÇ Knight CASH Kazan !

Yenilik
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

LOST

Administrator
Yönetici
Katılım
13 Eki 2020
Mesajlar
80
Puanları
8
Merhaba Arkadaşlar , Artık Trovo.live ' da Yayın Açarak Otomatik Knight Cash Kazanacaksınız ,
Bunun için Oyunda Olmanız Gerekir Aksi Taktirde KC Ödülünüz Gelmez. Beta Aktif olduğu ilk günden Yayın açabilirsiniz Officaldada Geçerli olacaktır. Yapmanız gereken Yayın Başlığınızı '' HellEmpire[Nick] '' Olarak Düzenlemek. Sistem Otomatik Şekilde Her 10 Dakikada Bir Size 3 KC bakiye Olarak Yükleyecek. Başka Yapmanız Gereken Hiç birşey yoktur Sistem Tamamen OTOMATİK'dir.


ENG:

Hello Friends, Now You Will Earn Automatic Knight Cash by Broadcasting on Trovo.live,
You have to be in the game for this, otherwise your KC reward will not come. You can open a Broadcast from the first day the Beta is active. It will be valid in the Office. What you need to do is Edit your Broadcast Title as '' HellEmpire[Nick] ''. The System Will Automatically Load You 3 KC Balance Every 10 Minutes. There is nothing else you have to do. The system is completely AUTOMATIC.

Örnek Resimler ;
sample pictures;


1641932539074.png
 

Ekli dosyalar

  • 1641932490695.png
    1641932490695.png
    1,007.5 KB · Görüntüleme: 26
Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HellEmpire Hakkında

Knight Online oyunu 18 yıl boyunca ilerleyen ve çağ değiştirmiş bir oyun olarak bilinmektedir. Biz HellEmpire ekibi olarak bu çağı sizler için dahada geliştirip, siz oyuncuları dinleyip eksik gördüğünüz bir çok sistemsel özellikleri ve inanılmaz Massive Player vs Player heyecanı yaşatmak için burdayız, destek alamadığınız, sorunlarla karşılaştığınız diğer sunucuları geride bırakabilirsiniz.

XoreSoft Anti-Cheat Hakkında

XoreSoft, oyunun tamamen güvenliğini sağlayan, siz oyuncuların isteklerini göz önünde bulunduran, özel yazılım ekibini buluşturmanın zamanı geldi. Knight Online oyununu sistemsel olarak geliştirmekle kalmayıp, görsel olarak çağ değiştirmeyi hedef almış olan ekibimiz sizlere kaliteli bir Knight Online serüveni yaşatmak için çok yakın zamanda farklı sunucu isimleri altında damgasını vuracağından emin olabilirsiniz.
Üst